Etapa incadrare-Inchidere depozit deseuri Victoria

ORASUL VICTORIA – PRIMARIA VICTORIA, titular al proiectului “INCHIDERE DEPOZIT DESEURI VICTORIA” anunta publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare continuarea procedurii privind emiterea aprobarii de dezvoltare”, pentru proiectul “INCHIDERE DEPOZIT DESEURI VICTORIA” propus a fi amplasat în judetul Brasov, comuna Vistea, sector extravilan (C.U. nr. 439 din 06.11.2017 emis de Consiliul Judetean Brasov).

Proiectul deciziei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la sediul APM Brasov, str. Politehnicii, nr. 3, in zilele de luni-joi intre orele 8-16:30 si vineri intre orele 8-14, precum si la urmatoarea adresa de internet www.apmbv.anpm.ro.

Publicul interesat poate inainta comentarii/observatii la proiectul deciziei de incadrare in termen de 5 zile de la data publicarii prezentului anunt.

Anuntul oficial se poate descarca de  aici.